Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beze Tarifi

Beze nasıl yapılır?
Beze yapmayı uzmanından öğrenin... Beze için gereken malzemeler nelerdir? Kaç kişilik ya da ne miktarda beze için ne kadar malzeme kullanmalıyız? Beze malzemelerini hangi sırayla çırpmalıyız? Beze malzemelerini kısık ateşte mi çırpmalıyız? Ateşten aldıktan sonra çırpmaya devam etmemiz şart mı? Bezeleri pişireceğimiz tepsiye nasıl alabiliriz? Bunun için sıkma torbası mı kullanılalım? Bezeleri kaç derecelik fırında ne kadar süre pişirelim? Beze nasıl servis edilir? Yumurtaların sadece beyazını mı kullanalım? Sarısını kaçırırsak ne olur? Yumurtalar oda sıcaklığında mı olmalı? Bezeleri çırparken ateşin çok kısık olması neden önemli? Ateşten aldıktan sonra çırpmaya devam etmeli miyiz? Bezeyi ne kadar süre çırparsak o kadar iyi mi olur? Bezelere nasıl şekil verebiliriz? Bezeleri pişireceğimiz fırını önceden ısıtalım mı yoksa ısıtmayalım mı? Yaptığımız bezeleri nasıl saklayabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin