Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beyninizi Güçlendirin

Kitap okumanın beyin sağlığına etkileri nelerdir?
Hafızanızı güçlendirmek istiyorsanız bu videoları mutlaka izlemelisiniz. Bulmaca, spor ve kitap. Acaba beyninizi nasıl etkiliyorlar? Hafızayı güçlendirecek egzersizler nelerdir? Kelime bilgisi ile beyin arasında ilişki var mı? Sudoku, kare bulmaca gibi aktiviteler işe yarar mı? Kitap okumak beyin için gerekli bir aktivite mi? Ne tür faydalar olabilir? Kitap yerine uygulanabilecek egzersizler var mı? Yaş ilerledikçe beyin fonksiyonları nasıl değişir? Yaşlıların alması gereken önlemler nelerdir? Spor yalnızca bedeni mi geliştirir? Beynimizi de zorlayacak, düşünmeye sevk eden sporlar var mı? Aşk beyin kimyasını etkiliyor mu? Etkisi ne kadar sürüyor? Belirli bir zaman sonra beyin normale dönüyor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin