Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beyaz Peynirli Yumurta Tarifi

Beyaz peynirli yumurta nasıl yapılır?
Beyaz peynirli yumurta pişirmeyi uzmanından öğrenin... Beyaz peynirli yumurta için malzemeler nasıl hazırlanır? Kaç kişilik yemek için ne kadar malzeme kullanılır? Yemek için kaç yumurta gerekir? Beyaz peynirli yumurtaya hangi baharatlar yakışır? Beyaz peynirli yumurta için peynirler nasıl doğranır? Beyaz peynirli yumurta pişirilirken önce yumurtalar mı peynir mi pişirilir? Nasıl bir yağ kullanılırsa yemek daha lezzetli olur? Yağ ne kadar kızdırılır? Peynirler yağda ne kadar pişirilir? Yemeğe baharatları ne zaman katılır? Peynirlerin üzerine yumurta kırılacak kıvama geldiğini nasıl anlarız? Yemeğe katılan yumurtalar pişerken çırpılmalı mıdır? Yumurta sarıların bütün kalmasını istiyorsak nasıl pişirmeliyiz? Yemek pişirildiği sahanda ya da tavada mı servis edilmelidir? Soğumaması için sahanda mı servis edilmelidir? Beyaz peynirli yumurta nelerle servis edilebilir? Yanında hangi içecekler iyi gider? Tabakta servis etmek isteyenler, yumurtanın yanına salatalık, domates, maydanoz vb. ne gibi malzemelerle servis edebilir? Lütfen bir örnek tabak hazırlayarak gösterir misiniz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin