Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beta Mikrobu ve Tedavisi

Beta mikrobu belirtileri nelerdir?
Beta mikrobu nedir ve nasıl bulaşır? Nasıl tedavi edilir? Tedavi edilmezse ne olur? Çocuğunuzu Beta mikrobundan korumak istiyorsanız Uzmantv'de sorularınızın cevaplarını bulacaksınız. Bademciklerde ne tür sorunlara yol açar? Bu mikrop nereden alınır? Vücudun hangi bölgelerinin işlevini etkiler? Neden önemlidir ve önlem alınmalıdır? İltihap hangi olumsuzluklara yol açar? Beta mikrobu bademciklerde ne tür sorunlara yol açar? Ateş yapar mı? Diğer boğaz iltihaplarından, sinüzit, orta kulak iltihabı gibi hastalıklardan nasıl ayırt edilebilir? Beta mikrobu nasıl bulaşır? Mikrobun bulaştığı kişi hasta olmasa da dahi mikrobu başkalarına bulaştırabilir mi? Tedavi hangi yöntemlerle yapılır? Antibiyotik tedavisi etkin midir? Ne kadar zamanda iyileşme görülür? Beslenme biçimi ve istirahat tedavide etkin rol oynar mı? Hasta ne zaman günlük yaşamına dönebilir? Tedavi yarım bırakılırsa ne olur? Yeterli ve uygun şekilde tedavi edilmeyen mikrop vücutta ne gibi sorunlara yol açabilir? Penisilin aşısı tam anlamıyla beta mikrobundan korur mu? Ağız yoluyla da penisilin alınabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin