Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Besin Piramidinde Süt Grubu

Günde ne kadar süt ürünü tüketmeliyiz?
Besin piramidindeki süt grubu hakkında sık sorulanlar... Süt ürünleri besin piramidinin hangi kısmında yer alır? Günde ne kadar süt ve süt ürünü tüketmek gerekir? Süt grubu ürünlerin içine hangi besinler girer? Süt grubu besinler nasıl tüketilmelidir? Günlük süt ürünü tüketimi miktarını ayarlarken hangi besinden ne kadar tüketmek gerekir? Yoğurt ve peynir tüketmenin önemi nedir? Peynir tüketirken yağ oranı nasıl ayarlanmalı? 1 porsiyon süt miktarı nedir? Çocuklar günde kaç porsiyon sütürünü yemeli? Yoğurt veya peynir süte göre ne kadar tüketilmeli? Sütlü tatlı yerken günlük süt ihtiyacı karşılanmış olur mu? Fazla süt ve süt ürünü tüketmenin vücuda herhangi bir zararı olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin