Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Besin Piramidinde Meyve Grubu

Günde ne kadar meyve tüketebiliriz?
Besin piramidindeki meyveler hakkında merak edilenler.... Meyveler besin piramidinin hangi kısmında yer alır? Günde ne kadar meyve tüketmek gerekir? Meyve nasıl tüketilmelidir? Meyvenin suyu yararlı mıdır? Meyvenin tüm faydalarından yararlanmak için ne şekilde tüketilmesi gerekir? Bir günde kaç porsiyon meyve yenilmeli? Fazla meyve tüketmenin vücuda zararı olur mu? Meyvelerden hangi vitaminleri alabiliriz? Hangi tür meyve, günde ne kadar tüketilmeli? Çocuklar günde kaç porsiyon meyve yemeli? Meyve tüketmenin vücuda yararları nelerdir? Kırmızı renkli meyveler daha mı yararlı? Kilo sorunu olan kişiler meyve tüketirken nelere dikkat etmeli? Diyet yapanlar hangi meyveden ne kadar tüketmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin