Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beş Yıldızlı Otel Omleti

Beş yıldızlı olması için omlet nasıl yapılmalı?
Omlet nasıl yapılır, videolarla öğrenin. Omletin lezzetli olması için neler yapılır, hangi malzemeler kullanılmalı? Beş yıldızlık otel omlerinin tarifi Milli Aşçımız Aşçıbalı Esat Özata'dan UZMANTV'de videolarla. İzleyin, kahvaltı sofralarının en güzel omletini yapın! Omlete en çok neler yakışır? Kişiye göre değişebilir ama sizce yumurtaya en uygun olan malzemeler nelerdir? Yumurta önceden çırpılmalı mı? Baharatlar ne zaman konmalı? Diğer malzemeler harç mı yapılmalı? Pişirme işleminde nelere dikkat edilmeli? Ne kadar pişmesi idealdir? Nasıl tava kullanmak gerekir? Yumurtaları, malzemeleri ne zaman, nasıl koymak gerekir? Omleti pişirdikten sonra 5 yıldızlı görünmesi ne yapılabilir? Evde yapılabilecek, pratik süslemeler neler olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin