Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bere Örmeyi Öğrenin

Örmesi en kolay bere modelleri hangileridir?
Bere örmeyi uzmanından izleyerek öğrenin... Bere örmek için hangi kolay örgü tekniklerini ya da örneklerini kullanabiliriz? Yeni başlayanların da kolaylıkla yapabileceği modeller nelerdir? Düz bere nasıl örülür? Bere için yün alırken nelere dikkat etmeliyiz? Her yünden bere olur mu? Yeni başlayanlar kolay örebilmek için hangi tür ipleri tercih etmelidir? Aldığımız yünü örmek için ne tür veya kaç numara şiş kullanmalıyız? Berenin ölçüsü nasıl olmalı? Baş çevresi ya da berenin uzunluğunu neye göre belirlemeliyiz? Kadın berelerinin ölçüleri nasıl olmalı? Erkek berelerinin ölçüleri nasıl olmalı? Çocuklar için ördüğümüz berelerin ölçüleri nasıl olmalı? Berenin kalın bir dokusu olması için nasıl bir şiş ve yün kullanalım? Bere örmeye neresinden başlanır? İlk olarak hangi sıraya kaç ilmek atılır? Kenar ilmekleri nasıl atılır? Bere nasıl tamamlanır? Tığla hangi bere modellerini örebiliriz? Tığ nasıl kullanılır? Kaç numara tığ kullanacağımıza nasıl karar verelim? Tığla bere nasıl örülür? Bere örmenin püf noktaları nelerdir? Örgünün verev olmaması için nelere dikkat edelim? Örgünün sıkılığı nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin