Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Benler

Ciltteki benlerin tehlikeli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?
Benlerin zararı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Ya bazılarının alınması gerektiğini? Cevabınız hayır ise UZMANTV hizmetinizde. Dermatoloji uzmanımız merak ettiğiniz her şey için burada. Doğuştan olan benler normal midir? Sonradan olan benler var mıdır, tehlikeli midir? Ben olduğundan nasıl emin olabiliriz? Lekeler ile karıştırılabilir mi? En yaygın olan ben çeşitleri nelerdir? Hangi bölgelerde olması normal, hangi bölgelerde tehlikelidir? En yaygın nerelede olur? Eskiden yoksa ve hızla oluşuyorsa, var olan benler renk değiştiriyorsa, kalınlaşıyorsa, kaşıntı, duyarlılık ve kanama oluyorsa vb. Benler neden artar? Benler artıyorsa bu engellenebilir mi? Hangi durumlarda alınmalıdır? Benlerin alınması kansere sebep olur mu? Benler nasıl alınır? Acılı bir işlem midir? Ne kadar sürer? Sonrasında süreç nasıldır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin