Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Belsoğukluğu

Erkekte belsoğukluğunun belirtileri nelerdir?
Belsoğukluğu nedir? Hangi faktörler belsoğukluğu riskini artırır? Belsoğukluğu nasıl tedavi edilir? Prof. Dr. Leon Saporta UZMANTV için anlatıyor. Mikrobik mi, yoksa virütik midir? Hastalığa hangi mikroorganizma neden olur? Türkiye'de sık görülen bir hastalık mıdır? Bulaşıcı özelliği var mı? Bel soğukluğu hangi yollarla bulaşır? Kimler risk grubunda? Çok eşlilik, korunmasız cinsel ilişki hastalık riskini arttırır mı? Kadınlara mı, erkeklere mi daha kolay bulaşır? Erkeğin hangi organlarında belirti gözlenir? Peniste nasıl değişimler olur? Hangi hastalığın belirtileriyle benzerlik taşır? Diğer hastalıklardan nasıl ayrılır? Kadının hangi bölgelerinde belirti gözlenebilir? Ne tür şikayetler olabilir? Hangi bölgedeki hastalık daha tehlikelidir? Bel soğukluğunun tedavisi var mı? İlaç tedavisi uygulanır mı? Başarı oranı nedir? Tedaviye eşin de katılması şart mı? Kısırlığa yol açabilir mi? Cinsel yaşamı nasıl etkiler? Fiziksel sorunlara neden olur mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin