Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Belde Kireçlenme

Bel kireçlenmesinin belirtileri nelerdir?
Bel kireçlenmesi hakkında bilmeniz gerekenler... Belde kireçlenme nasıl bir hastalıktır? Temel nedenleri nelerdir? Hangi yapısal sorunlardan olabilir? Ne tür travmalar belde kireçlenme yapabilir? Belde kireçlenme belde nasıl ve ne şiddette ağrı yapar? Bacakta nasıl bir ağrı yapabilir? Diğer bel ağrılarından nasıl ayırabiliriz? Bel kireçlenmesi hangi tetkikler sonucu teşhis edilir? Kireçlenmenin kesin tedavisi var mı? Belde kireçlenme tedavi edilmezse ilerde ne gibi sorunlar ortaya çıkabilir? Hangi durumda, nasıl bir fizik tedavi uygulanabilir? Hangi durumlarda cerrahi müdahale gerekir? Bel bölgesini hangi sıklıkta çalıştırmak gerekir? Hangi sporlar belde kireçlenmeyi önler? Bel kireçlenmesi sorununda hangi durumlarda ameliyata gerek duyulur? Ameliyatta hangi cerrahi yöntemler uygulanabilir? Ne gibi spor veya egzersizler yapılabilir? Egzersizin temposu nasıl belirlenmeli? Kireçlenmesi olanlar hangi yanlış hareketlerden sakınmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin