Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bel Kayması ve Tedavisi

Bel kayması nasıl tedavi edilir?
Bel kayması, yani bizi taşıyan omurga kemik sisteminin birbiri üzerinde kayıp omuriliği sıkıştırması oldukça sık görülen bir rahatsızlık. Ancak bu hastalığın tedavisi imkansız değil. Bel kaymasının belirtileri neler, biliyor musunuz? Bel kayması nasıl tedavi edilir, bel kayması ameliyatları nasıl yapılır ve başarı oranları nedir, merak ediyorsanız Op. Dr. Aybars Akkor videolarla cevaplıyor. Nasıl bir hastalıktır? Belirtileri nelerdir? Hangi hastalıklarla karışır? İlaçla tedavi edilir mi? Tek çözüm cerrahi operasyon mu? Fizik tedavi işe yarar mı? Operasyon nasıl yapılır? Hasta neler yaşar? Robot tekniği nasıl kullanılır? Diğer ameliyat tekniklerinden farkı nedir?ne kadar sürer? Ameliyatın riskleri neler? Sizin kullandığınız teknolojinin farkı ne? Hastanede ne kadar kalır? ne zaman yürümeye başlar? Nelere dikkat etmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin