Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bel Fıtığı Ameliyatı

Bel fıtığında mikro cerrahi ameliyatı nasıl yapılır?
En yaygın omurga hastalıklarından biri olan bel fıtığı ve bel fıtığı ameliyatları hakkında bilmek istediğiniz her şey UZMANTV'de. Bel ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Aybars Akkor, bel fıtığı ile ilgili doğru bilinen yanlışları, fıtık ameliyatının hangi durumlarda gerekli olduğunu ve ameliyat öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri videolarla anlatıyor. İzleyin, cevapları en yetkin ağızdan dinleyin. Hangi durumlarda ilaç, fizik tedavi uygulanır? Hangi şikayetlerde ameliyat gerekir? Hangi tip cerrahi yöntemler uygulanır? İz kalır mı? Klasik yöntemden farkı nedir? Halk arasında ameliyatta sakat kalma korkusu neden yaygın? Mikrocerrahinin eski sistemden farkı ne? Farklı narkoz uygulamaları var mı? Ne zaman hastaneden çıkar? Ne kadar zaman sonra normal hayata döner? Fıtık tekrar eder mi? Nelere dikkat etmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin