Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bel Ağrısı Tedavisi

Bel fıtığı ameliyatının riskleri nelerdir?
Bel ağrılarının tedavisi ile ilgili merak ettiğiniz her şey... Bel fıtığı ameliyatı sonrasında ağrının geçmemesi normal mi? Bel fıtığı ameliyatı olanlar bir daha spor yapamaz mı? Bel fıtığı ameliyatı olanlar günlük yaşantılarına ne zaman devam edebilir? Sürekli korse takmak bel ağrısını önler mi? Sürekli korse takmak bel ağrısının geçmesini sağlar mı? Ne zaman korse kullanılmalı? Korse kullanmanın zararları nelerdir? Bel fıtığı ameliyatı sonrası fizik tedavide ağrı olması normal mi? Fizik tedavi sırasında ağrısı olanlar ne yapmalı? Belimizin ağrımaması için ağırlık kaldırırken, eşya taşırken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl yük taşımalıyız? Eğilip kalkarken nasıl hareket etmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin