Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Behçet Hastalığı

Behçet hastalığının belirtileri nelerdir?
Behçet sendromu olarak da adlandırılan Behçet hastalığı hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Ağızda ve cinsel bölgede ağrılı yaralar çıkması ile birlikte gözde ve eklem bölgelerinde tutuluma neden olan Behçet hastalığının nedenleri, toplumda görülme sıklığı ve bulaşıcı olup olmadığı hakkında tüm bilgiler uzmanından videolarla veriliyor. İzleyin, sorularınızın yanıtlarını alın. Behçet hastalığı nasıl bir hastalıktır? Bulaşıcı mıdır? Genetik faktörlerin rolü nedir? Bu hastalığın adı neden Behçet olarak konmuş? Hastalığın kesin nedenleri biliniyor mu? Hastalığı tetikleyen nedenler neler? Hangi faktörler Behçet hastalığına yakalanma riskini artırır? Behçet hastalığı çocuklarda mı yetişkinlerde mi daha sık görülür? Ailesinde Behçet hastalığı olanların yakalanma riski daha mı fazladır? Erkeklerde ve kadınlarda görülme sıklığı arasında bir farklılık var mı? Behçet hastalığının ayırt edici belirtileri nelerdir? Deri ve gözle ilgili olan belirtiler nelerdir? Behçet hastalığında bütün belirtiler bir arada görülür mü? Ağız ve genital bölge yaralarının belirti olarak görülmediği durumlarda da Behçet hastalığından söz etmek mümkün mü? Çocuklarda görülen Behçet hastalığı yetişkinlerinkinden farklı mı? Çocuklarda hangi belirtiler görülür? Çocuklardaki Behçet hastalığı nasıl tedavi edilir? Behçet hastalığı cinsel yaşamı nasıl etkiler? Genital bölgede görülen yaralar cinsel birleşmeyi zorlaştırır mı? Behçet hastası olan bir kadın hamile kalabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin