Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Yüksek Ateş

Bebeklerde yüksek ateş nasıl düşürülür?
Bebeklerde yüksek ateş hakkında bilgi edinin... Bebeklerde yüksek ateş nedenleri nelerdir? Hangi hastalıklar nedeniyle yüksek ateş olabilir? Yüksek ateş gribe eşlik edebilir mi? Ateşin yükselmesinin nedeni vücuttaki enfeksiyon mudur? Bebeğin ateşini neyle ölçmek gerekir? Nasıl bir dereceyle ölçelim? Bebeğin ateşini koltuk altından mı ölçmek gerekir? Makattan ölçülebilir mi? Kulaktan mı ölçmek gerekir? Hangi bölgeden ölçersek en yakın vücut ısısını görebiliriz? Bebeklerde tehlikeli ateş sınırı nedir? Kaç derecede tehlike doğabilir? Kaç dereceye çıkarsa mutlaka doktora götürmek gerekir? 38 derece ve üstü mü olması gerekir? Bebeklerde yüksek ateş nasıl düşürülür? Nasıl bir tedavi yapılır? Nasıl ilaçlar kullanılır? Bebeklerde yüksek ateş tedavisi ne kadar sürer? Evde neler yaparak bebeğimizin yüksek ateşini düşürebiliriz? Ilık duş aldırmak gerekir mi? Neler yedirebiliriz? Neler içirmek gerekir? Ateşini ne kadar sürede bir ölçelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin