Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Uyku Düzeni

Bebeklerde gece uykusu nasıl olmalı?
Bebeklerin uyku düzeni hakkında bilmeniz gerekenler... Bebeklerde uyku ne zaman düzene girer? Bebeğin uykusunu düzene sokmak için neler yapabilirsiniz? İzleyin, zor uyuyan bebek nasıl uyutulur, uykusunu alamayan bebekte ne gibi belirtiler görülür, uzmanından öğrenin. Bebeklerde gündüz ve gece uykusu ne kadar olmalı? Bebeğin uykusunun bölünmemesi için ne gibi önlemler alabilirsiniz? Tüm bu sorularınızın ve fazlasının cevapları UZMANTV'de! Bebeğimiz ayına göre gündüz kaçar saat ve ne sıklıkta uykuya ihtiyaç duyar? Bebeğimiz ayına göre gündüz kaçar saat ve ne sıklıkta uykuya ihtiyaç duyar? Bebekler uyurken hangi seslerden etkilenir? Bebeğin gündüz uykusunun bölünmemesi için nelere dikkat etmeliyiz? Bebeğin gece uykusunun bölünmemesi için evdeki uyaranları nasıl azaltabiliriz? Ses ve ışık açısından nasıl bir düzenleme yapmamız gerekir? Konuşma sesi de bebeği çok etkiler mi? Bebeklerde öğle uykusu kaç aylığa kadar gereklidir? Ne zaman günde bir defaya indirilmeli? Kaç yaşından sonra bebeklerin öğle uykusuna ihtiyacı kalmaz? Bebek öğle uykusu uyumamaya kendi kendine mi alışır yoksa önceden uyuduğu saatlerde onu başka aktivitelerle oyalamak gerekir mi? Bebeklerin zor uykuya geçmelerinin nedenleri nelerdir? Bebeğini uyutmakta zorlananlar hangi yöntemlere başvurabilir? Bebeklerin hangi aya kadar sık uyanmaları normaldir? Hangi aydan sonra sık uyanma devam ediyorsa bir soruna işarettir? Bebeklerde sık uyanmanın nedenleri nelerdir? Bebeğin uykudan yeterince faydalanamadığını, yorgun uyandığını nasıl anlayabiliriz? Bunun nedenleri neler olabilir? Yeterli süreyi uykuda geçirdiği halde yorgun uyanan bebekler için neler yapılabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin