Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Sıvı Tüketimi

Emmeye devam eden bebeğe su vermek gerekir mi?
Çocuklarda sıvı tüketimi konusunda bilmeniz gerekenler... Bebeği her istediğinde emzirmek mi gerekir? Bebeğin günde ne kadar süt içmesi normal kabul edilir? Hangi miktardan az içiyorsa doktora danışmak gerekir? Anne sütü suyun yerini tutar mı? Kaç aylık olana kadar bebeğe su vermek gerekmez? Bebek su ne zaman başlamalı? Bebeklere hangi sıklıkta su verilmeli? Bebeğin susadığı nasıl anlaşılır? Bebeğe verilecek su hangi sıcaklıkta olmalı? Suyu mutlaka kaynatmak gerekir mi? Bebeğe su nasıl bir kapta verilmeli? Su dışındaki içeceklere hangi aydan itibaren geçilebilir? Çorbalardaki su yeterli midir? Bebeklere meyve suyu vermek doğru mu? Bebekler için meyve suyu hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi meyveler bebeğin midesini rahatsız edebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin