Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Pişik

Pişik nasıl geçer?
Pişik neden olur? Bebeğinizi pişikten nasıl koruyabilirsiniz? Cevaplar doktorumuzdan, videolarla. Pişik nedir? Bebeğin nerelerinde pişik olabilir? Her deri tahrişi pişik midir? Diğer deri rahatsızlıklarından nasıl ayrılır? Pişiğin nedenleri nelerdir? Terleme pişiğe neden olur mu? Derinin alerjik tepkileri pişik mi sayılır? Hangi malzemeler alerjik tepkiye neden olur? Bebek bezinin malzemesi önemli mi? Bebek bezini nasıl bağlamak gerekir? Sıkılığını nasıl kontrol etmeliyiz? Hava alması nasıl sağlanır? Bebeğin altını bağlamamak işe yarar mı? Sabun yerine ne tür temizleyiciler kullanmalıyız? Krem tedavisi nasıl uygulanır? Sık sık altını değiştirmeli miyiz? Terlemeyi nasıl engelleyebilirim? Bebeğimizin altını nasıl temizlemeliyiz? Pudralamak işe yarar mı? Pişikte ne zaman doktora gitmek gerekir? Pişiğin mikrop kaptığı nasıl anlaşılır? Su toplanması, ateş, iştahsızlık durumlarında doktora gitmeli miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin