Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Pamukçuk

Pamukçuk nasıl tedavi edilir?
Pamukçuk, bebeğin ağzında çoğu zaman süte benzer kalıntılarla kendisini gösteriyor. Dilde, damakta ve dudak kenarlarında beyaz lezyonların oluşmasına neden olan pamukçuk, bebekte beslenme sorunlarına da yol açabiliyor. Pamukçuklu bebek nasıl emzirilmeli? Pamukçuk nasıl bir rahatsızlıktır, tedavisi nasıl yapılır ve pamukçuk olan bir bebek için evde neler yapılabilir, öğrenmek istiyorsanız UZMANTV izleyin. Pamukçuk bir deri hastalığı mı? Kaynağı bakteriler mi, enfeksiyon mu yoksa virüsler midir? Yayılma yapar mı? Pamukçuk vücudun neresinde görülür? Nasıl bir görünümü vardır? Hangi deri sorunlarıyla karıştırılabilir? Bebeğimde pamukçuk olduğunu nasıl anlarım? Pamukçuk için mutlaka doktora başvurmak gerekir mi? Kendiliğinden geçer mi? Ne tür karışımlar kullanılabilir? Bebeğin acısını nasıl azaltabiliriz? İlaç tedavisi mi gerekir? Ne tür ilaçlar kullanılır? Tedavi edilmezse ne olur? Pamukçuk beslenmeyi nasıl etkiler? Bebek nasıl beslenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin