Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Kusma

Bebek kusma nedeniyle ne zaman doktora götürülmeli?
Bebeklerde kusma hakkında her şey. İzleyin, sık kusan bebeklerin beslenmesinde nelere dikkat edilmeli, bebeklerde hangi tür kusmaların normal olarak kabul edilebileceği ve hangi aşamadan sonra doktora gitmek gerektiği hakkındaki tüm sorularınızın cevabını uzmanından öğrenin. Tümü UZMANTV'de. Hangi hastalıklar kusmaya neden olur? Kusmuğundan neler anlaşılır? Üşütmüşse, midesi bozulmuşsa kusmuğu nasıldır? Zorlanmasız kusma nedir? Yediklerini çıkarıyorsa problem kabul etmeli mi? Zorlanmalı kusma nedir? Sindirim sistemi nasıl etkilenir? Kusarken bebek hangi pozisyonda tutulmalı? Boğazına kaçması nasıl engellenir? Evde neler yapılabilir? Nelere dikkat etmek gerekir? Hangi besinler kusmayı engeller? Katı besine geçen çocuk daha az mı kusar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin