Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Kalp Deliği

Kalp deliği ameliyatı nasıl yapılır?
Kalpte delik hakkında merak ettikleriniz... Doğuştan gelen sağlık sorunları arasındaki kalpte delik ne anlama gelir? Kalpte delik vücutta nasıl bir sorun yaratır? Görülme sıklığı nedir? Kaç yaşlarında ortaya çıkabilir? Kalbimizde delik olduğunu nasıl anlayabiliriz? Bebeklerde ve çocuklarda belirtiler neler? Yetişkinlerde belirtiler neler? Hangi belirtiler bir arada görülürse mutlaka doktora gidilmeli? Kalpte delik olduğu teşhis edilir? Fiziksel muayene nasıl yapılır? Hasta ne kadar süre, nasıl izlenir? Kalpte delik tedavisinde ameliyat şart mı? Ameliyat nasıl yapılır, ne kadar sürer? Hangi teknikler ve ilaçlar kullanılabilir? Kalpte delik ameliyatsız tedavi edilebilir mi? Ameliyatsız tedavi yöntemleri nelerdir? Bebeklerde kalp deliği nasıl belli olur? Kendiliğinden geçmesini beklemek doğru mu yoksa hemen tedavi mi edilmeli? Hangi yöntemle bebeğe delik kalp tanısı doğum öncesinde konulabilir? Kaç aylıkken belli olur? Nerelerde bu işlemi yaptırmak mümkündür? Kimler bebeklerinin kalbini doğum öncesi kontrol ettirmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin