Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde İshal

Bebek ishal olduğunda ne yapmak gerekir?
Bebeklerde ishal hangi durumlarda tehlikeli sayılmalı? Önlemi nasıl alınır? Doktorumuz annelerin sorularını yanıtlıyor. Yanlış mama kullanımı ishale neden olur mu? İnek sütü ishal yapar mı? İshal enfeksiyon nedeniyle başlayabilir mi? Yumuşak besinler nasıl etkiler? Beslenmede nelere dikkat etmeli? Öğün atlamak doğru mu? Hangi içecekler tercih edilmeli? Anne sütü işe yarar mı? ORS nedir? Hangi ishal türleri tehlikeli? Hangi durumlarda doktora gidilmeli? İshal ne kadar sürmüşse doktor şarttır? Kan ve balgamlı dışkı halinde doktora mutlaka gösterilmeli mi? Anne sütü bebeği nasıl etkiler? Ne zaman yeniden emzirebiliriz? Biberondan beslemek mi tercih edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin