Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Göbek Fıtığı

Bebeklerde göbek fıtığı nasıl geçer?
Bebeklerde göbek fıtığı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Göbek fıtığı nedir? Göbeğin hangi kısımlarında fıtık olabilir? Bebeklerde göbek fıtığı sık görülen bir rahatsızlık mıdır? Bebeklerde göbek fıtığı tehlikeli bir durum mudur? Göbek fıtığı bebekte ağrı ya da acıya neden olur mu? Bebeklerde göbek fıtığı oluşmasının sebepleri nelerdir? Göbek halkası nedir? Göbek halkasının zayıf olması mı göbek fıtığına yol açar? Bebeğin ıkınma refleksi ya da karın içi basıncın artması göbek fıtığı oluşmasına neden olabilir mi? Bebeklerde göbek fıtığının tedavi edilmesi gerekir mi? Bebeklerde göbek fıtığı kendiliğinden geçer mi? Kaç yaşına kadar geçer? Kaç yaşına kadar geçmezse tedavi gerekir? Göbek fıtığı tedavisinde hangi yöntemler kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin