Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Emzik Kullanımı

Yalancı meme ne zaman verilmeli?
Bebeklerde emzik kullanımı hakkında merak ettiğiniz her şey... Bebeklerde emme refleksi ne zaman gelişir? Bebekler parmak emmeye anne karnında mı başlarlar? Emme refleksinin nedeni nedir? Bebeğin doğduğunda emmeye hazır hale gelmesini mi sağlar? Bebekler neden emzik verilince rahatlar? Bebeğe doğar doğmaz emzik vermek doğru mu? Doğduktan sonra belli bir süre geçmesini mi beklemek gerekir? Erken emzik vermenin bir zararı var mı? Ağladığında ya da uyutmak için emzik verilebilir mi? Emzik bebeğin annesini emmesini engeller mi? Yalancı meme ya da emzik bebeğin ağız ve diş yapısını etkileyebilir mi? Etkilememesi için nelere dikkat etmek gerekir? Gereğinden uzun süre emzik emen çocukların ağız yapısında ne gibi sorunlar olabilir? Ölçü ne olmalı? Bebek devamlı emzik emebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin