Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Biberon Maması

Biberonla bebek nasıl beslenir?
Bebeklere biberon maması verirken bilmeniz gerekenler... Biberon mamaları nasıl hazırlanmalı? Ölçüsü mamaya göre değişir mi yoksa hep aynı ölçekte mi verilmeli? Mama hazırlanırken kullanılan su nasıl hazırlanmalı? Mama kaşıkla mı biberonla mı verilmeli? Biberonla beslenen bebekte gaz oluşmaması için biberon nasıl tutulmalı? Bebek büyüdükçe mama içeriği değiştirilmeli mi? Bebeğe hazır biberon maması vermek yerine bisküvi ya da şekerli su, bitki çayı gibi şeyler verilebilir mi? Yeni doğan bebeklere inek sütü verilmesinin ne gibi zararları olabilir? İnek sütü bebekte ne tür sindirim sistemi sorunlarına yol açar? Bebek ne zaman meyve yemeye başlayabilir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin