Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Beslenme

Bebeğim 4 aylık olduğunda hangi ek besinleri verebilirim?
Bebek beslenmesi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları... Sütünüzün yetmediğini düşündüğünüz zaman bebeğinizi nasıl besleyebilirsiniz? İştahsız bebekler için ne yapılabilir? Hazır satılan bebek mamaları güvenli mi? Hazır beslenme ürünleri ne kadar doğal? İzleyin, bebeğinizi beslerken nasıl bir sıra izlemelisiniz, 4 aylık bebek neler yer, 7 aylık bebeğe ne tür ek besinler verilebilir, bebek 1 yaşına geldiğinde beslenmesinde nelere dikkat edilmeli, uzmanından öğrenin. Kabızlık çeken veya sık sık ishal olan bebeğin beslenmesinde nelere dikkat etmek gerekir? Bebek beslenmesinin püf noktaları nelerdir? Yanıtlar UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin