Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Alerjik Egzama

Bebeklerde alerjik egzama nasıl tedavi edilir?
Bebeklerde atopik dermatik (alerjik egzama) hakkında sık sorulanlar... Alerjik egzama nedir? Bebeği nasıl etkiler? Kendini nasıl belli eder? Nasıl ortaya çıkar? Tehlikeli bir rahatsızlık mıdır? Tedavisi var mı? Bebek büyüdükçe kendiliğinden geçer mi? Bebeklerde alerjik egzama oluşmasının nedenleri nelerdir? Hangi alerjenler bebekte atopik dermatite yol açabilir? Bebeğimizi alerjik egzamadan nasıl koruyabiliriz? Alerjik egzama bebeğin hangi bölgelerinde görülür? En çok yanakta mı ortaya çıkar? Başka nerelerde olur? Alerjik egzama tehlikeli bir rahatsızlık mı? Bebeğe ağrı ya da acı verir mi? Tedavisi var mı? Alerjik egzaması olan bebekler hangi yiyeceklerden uzak tutulmalı? Bebeğin bakımında nelere dikkat edilmeli? İlaç kullanmaktan kaçınalım mı? Bebeği yıkarken ya da temizlerken nelere dikkat edelim? Kıyafetlerini nasıl yıkayalım? Yastık, çarşaf vs. seçiminde nelere dikkat edelim? Hangi tür kumaşları tercih edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin