Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeklerde Alerji

Bebeklerde alerjiye neden olabilecek maddeler nelerdir?
Bebeklerde alerji hakkında bilinmesi gerekenler? Bebeklerde alerji oluşmasının nedeni nelerdir? En önemli neden genetik yatkınlık mıdır? Genetik yatkınlığı olan bebekler alerjenlere maruz kaldığında mı daha çabuk alerji geliştirebilir? Alerji ortaya çıktıktan sonra tedavisi zor mudur? Bebeklerde alerji oluşmasına neden olabilecek yiyecekler var mı? Bal alerjiye neden olabilir mi? Alerjiye neden olabilecek meyveler hangileridir? Bebeklerde alerji yaratabilecek maddeler hangileridir? Mikroorganizmalar, sağlıksız boyalar, gıda katkı maddeleri gibi maddeler alerjiye neden olabilir mi? Bebeğimiz için alerjik olabilecek maddeleri nasıl anlayabiliriz? Alerjide genetik yatkınlığın rolü nedir? Alerjik yatkınlığı olan bebekler peluş oyuncaklardan uzak mı tutulmalı? Peluş oyuncaklarda gelişen akarlar mı alerjiye neden olur? Peluş oyuncakları akarlardan nasıl arındırabiliriz? Plastik oyuncaklarda ne tür alerjik maddeler bulunabilir? Ebeveynler bebekler için oyuncak vs. satın alırken nelere dikkat etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin