Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebekler İçin Püre Tarifleri

Bebekler için karışık sebze püresi nasıl yapılır?
Bebeğiniz için birbirinden lezzetli ve besleyici püreler yapmayı uzmanından izleyerek öğrenin... Bebek için püre yapılacak elmalar nasıl hazırlanmalı? Elmaları nasıl püre halen getirelim? Muz püresi yapıldıktan sonra hemen servis mi edilmeli? Bebekler için püre hazırlamak üzere hangi meyveleri kullanabiliriz? Çilek, kiraz gibi meyveler belli bir yaşın altındaki bebeklerde sıkıntı yaratabilir mi? Kullanacağımız meyveleri nasıl yıkamalıyız? Kabuklarını mutlaka soymalı mıyız? Mutlaka cam rende mi kullanalım? Bisküvili püreyi hangi meyvelerle yapabiliriz? Bisküvili püreyi nasıl hazırlayalım? Önce meyveleri püre haline getirip sonra içine bisküvileri mi kıralım? Nohutları nasıl püre haline getirebiliriz? Bebekler için püre hazırlamak üzere hangi sebzeleri kullanabiliriz? Kullanacağımız sebzeleri nasıl yıkamalıyız? Sebzeleri nasıl haşlamalıyız? Besin değerlerini kaybetmemesi için haşlarken nelere dikkat edelim? Havuçları nasıl yıkamak gerekir? Nasıl haşlayalım? Besin değerini kaybetmemesi için nelere dikkat edelim? Havucu nasıl püre haline getirilir? İçine başka neler konulabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin