Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebek Battaniyesi Örün

Bebek battaniyesi nasıl örülür?
Bebek battaniyesi örmeyi uzmanından izleyerek öğrenin... Bebek için battaniye ölçüsü nasıl alınır? Öreceğimiz battaniye için ne kadar yün gerekir? Standart bebek battaniyesi ölçüsü kaça kaçtır? Tunus işi örgü ile bebek battaniyesi nasıl yapılır? Kesmeşeker modelini nasıl örebiliriz? Bebek battaniyesinde hangi farklı desenler kullanabiliriz? İnce örgü battaniye modeli nedir? Motifli bebek battaniyesi nasıl yapılır? Tığ işi bebek battaniyesi yapabilir miyiz? Pirinç örgüden bebek battaniyesi nasıl yapılır? Nohut örgü bebek battaniyesi modeli nedir? Battaniye için hangi kolay örgü tekniklerini ya da örneklerini kullanabiliriz? Yeni başlayanların da kolaylıkla yapacağı modeller nelerdir? Düz bir battaniye nasıl örülür? Bebek battaniyesi örerken nasıl bir şiş ve yün kullanmalıyız? Tığla battaniye örebilir miyiz? Battaniye örmeye neresinden başlanır? İlk olarak hangi sıraya kaç ilmek atılır? İpi kaç kat kullanmalıyız? Haroşa mı başlamak gerekir? Düz örgü kullanabilir miyiz? Bebek battaniyesi örgüsü nasıl bitirilmelidir? Bebek battaniyesi örmenin püf noktaları nelerdir? Örgünün verev olmaması için nelere dikkat edelim? Battaniyeyi hangi sıklıkta örelim? Battaniyenin sıkılığı nasıl olmalı? Nasıl bir yün kullanmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin