Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeğinizin Zekasını Geliştirin

Bebeğin zeka gelişimi için hamilelik döneminde neler yapılmalı?
Bebeklerde zeka gelişimi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin cevabı! İzleyin, bebeklerde zeka gelişiminin ne zaman başladığını, hamilelik döneminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve bebeğinizin zekasını geliştirmek için yapabileceklerinizi uzmanından öğrenin. Hangi yiyecekler ve oyuncaklar bebeğinizin zekasının gelişmesine yardımcı olur? Tümü UZMANTV'de! Hamilelikte alınan besinler bebeğin zekasını etkiler mi? Sigara ve alkol beynin gelişiminde sorun yaratır mı? Bebeğin zekasını geliştirmek için anne babalar ne yapmalı? Ne tür aktiviteler zeka gelişimini olumlu etkiler? Balık yağı ve minerallerin zeka gelişimine etkisi nedir? Hazır mamalar zekayı ilerletir mi? Bebeğin yaşına uygun zeka geliştiren oyuncak nasıl seçilir? Daha üst yaşlara ait oyuncaklar beynin gelişmesini hızlandırır mı? Ebeveyn bebekle ne tür oyunlar oynamalı? Ne tür malzemeler kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin