Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeğim İki Aylık

Bebek 2. ayda nasıl beslenmeli?
İki aylık bebeğinizin bakımı ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de! 2 aylık bebekler ne tür sağlık sorunları yaşayabilir? Bebeğinizin rutin kontrolünde nelere bakılır? İki aylık bebek nasıl beslenmeli? İzleyin, iki aylık bebeklerin fiziksel ve sosyal gelişiminin nasıl olması gerektiğini, çevre ile iletişim düzeyini uzmanından öğrenin. Bebek 2 aylıkken anne ve babasını gördüğünde nasıl tepkiler veriyor olmalı? Bebek 2 aylık olduğunda hangi hastalıklara yakalanma riski artar? Doktor 2 aylık bebekte neleri kontrol etmeli? 2 aylık bebeğin anne sütünden başka gıda alması doğru mu? Bebeğin zeka gelişiminin normal olduğu nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin