Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeğim Bir Aylık

Yeni doğan bebek ne kadar uyumalı?
Bebeğiniz bir aylık oldu ve siz onun gelişim süreci hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. İzleyin, bir aylık bebeklerin uyku düzeninin nasıl olması gerektiğinden, bebeğin alması gereken besin miktarına kadar her şeyi uzmanından öğrenin. Yeni doğan bebeğiniz çok ağlıyorsa ne yapmalısınız? Bebeğin ilk bir aydaki muayenesinde nelere bakılır? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Yeni doğanın bacaklarının parantez görünümde olması normal mi? Şaşılık ne kadar zaman devam eder? Hangi fiziksel özellikler sorun olarak algılanmalı? Hangi sıklıkta emzirilmeli? Anne sütü yetersizse ne yapmak gerekir? Bebeğimin ilk ay ne kadar ağlaması normal? 1 aylık bebek hangi nedenlerle ağlıyor olabilir? Bebeğimin ilk ay günde ne kadar uyuması normal? Kendiliğinden uyanmasını mı beklemek gerekir? Öğünler nasıl olmalı? Gece-gündüz nasıl öğretilir? Bebeğin ilk ayda bakımı nasıl olmalı? Muayenede nasıl bir inceleme yapılır? Bebeğin ilerlemesi nasıl takip edilir? Ne tür notlar alınmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin