Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeği Memeden Kesme

Bebek memeden nasıl kesilir?
Bebeği memeden kesme hakkında sorduğunuz tüm soruların yanıtları UZMANTV'de. Bebekler ne zamana kadar emzirilebilir? Bebeği memeden keserken yaşanan güçlüklerin üstesinden nasıl gelinir? Bebeği memeden kesme döneminde annenin göğüslerinin dolması nasıl engellenir? İzleyin, bebekleri memeden keserken uygulanan yöntemleri, emmediği için çok ağlayan bebek için neler yapılabileceğini uzmanından öğrenin. Bebeği hangi aydan sonra emzirmeye gerek yok? Anne nasıl karar vermeli? Doktora mı danışmak gerekir? Memeden keserken hangi yöntemler kullanılır? Anne neler yapmalı? Bebek kendi kendine memeyi bırakır mı? Anne bebeğini nasıl yönlendirmeli? Öğün atlamanın bebeğe zararı var mı? Hangi öğünler atlanabilir? Günde kaç emzirmeye indirilebilir? Anne ve bebek açısından zorluklar nelerdir? Annenin psikolojisi nasıldır? Bebek memeden kesilmeyi kabul etmiyorsa ne yapılmalı? Tekrar memeye dönmek doğru mu? Hangi aydan sonra bebeğin psikolojik gelişimini olumsuz etkiler? Anne ve bebeğin ilişkisi nasıl olur? Sağmaya başlamak doğru mu? Süt üretimi devam eder mi? Ağrı olursa ne yapılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin