Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beatbox (Ağızla Ritim) Yapmayı Öğrenin

Beatbox nasıl yapılır?
Ağızla ritim yaparken vücut nasıl kullanılır? Beatbox yaparken nefes nasıl kullanılır? Ağız hangi şekillere sokulur? Beatbox'la bütün enstrümanların sesini çıkarabilmek mümkün mü? Hangi enstrümanın hangi sesleri beatbox'la yapılabilir? Beatbox'la bas sesi çıkarırken nefes nasıl kullanılır? Bas sesi yaparken ağız ve dil nasıl kullanılır? Beatbox'la hangi ritimler yapılabilir? Hip hop ritimleri yapılırken ağız ve nefes nasıl kullanılır? Beatbox'la trampet ve zil seslerini yaparken nefes nasıl kullanılır? Bu sesleri çıkarırken ağzın şekli nasıl olmalıdır? Şarkı söylerken aynı anda beatbox yapmak mümkün mü? Hem şarkı söyleyip hem de beatbox yaparken nefes nasıl kullanılmalı? Şarkı söylerken beatbox yapmak zor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin