Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beagle Bakımı

Beagle köpeğe tuvalet eğitimi nasıl verilir?
Beagle köpeklerin bakımı hakkında sık sorulanlar... Beagle köpekler yıkanabilir mi? Sudan hoşlanmayan Beagle cinsi köpekler nasıl silinebilir? Beagle yavruları nasıl beslenmeli? Yetişkin Beaglelar nasıl beslenmeli? Beaglelara mama mı, protein ağırlıklı yemek mi vermek daha iyi? Beagle cinsi köpeklere hangi tür gıdalar dokunur? Beagleların çok şişmanlamaması için beslenmede nelere dikkat edilmeli? Beagle'ın eğitimine kaç aylıkken başlanmalı? Beagle'ı sahipleri eğitebilir mi yoksa eğitime göndermek gerekir mi? Beagle cinsi köpeklerin tuvalet eğitimi ne zaman başlar, nasıl verilir? Beaglelara itaat etmesi nasıl sağlanır? Beaglelar hangi tür eğitimlerde daha başarılı olur? Beagle türü köpekler günde kaç saat gezdirilmeli, kaç kere çıkarılmalı? Beagle cinsinin tüy yapısı nasıldır? Tüy döker mi? Beagle'ın tüyleri sık tarama gerektirir mi? Tırnakları kesilmeli mi? Beagle cinsi köpekler ne sıklıkta veterinere gösterilmeli? Beaglelar kolay hastalanır mı? Beaglelar tasmasız dolaştırılabilir mi? Beaglelarda itaatsizlik çok olur mu? Beagle köpekler diğer insanlara nasıl davranır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin