Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bazlama Tarifi

Bazlama nasıl yapılır?
Bazlamayı yapmayı öğrenin. Bazlama yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Bazlama hamuru nasıl hazırlanır? Hangi malzemeleri katalım? Nasıl yoğuralım? Bazlama hamurunu ne kadar süre yoğurmak gerekir? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Bazlama hamurunu ne kadar süre dinlendirelim? Bazlama hamurunun bezelerini nasıl açalım? Bazlama hamurunu nasıl pişirelim? Kısık ateşte mi pişirelim? Kaç dakika pişirelim? Bazlama nasıl servis edilir? Bazlama yaparken nelere dikkat edelim? Bazlama hamurunu açarken nelere dikkat edelim? Bazlama bezelerini ne kadar süre dinlendirmek gerekir mi? Bazlamayı nasıl bir tavada pişirelim? Sürekli çevirerek mi pişirmek gerekir? Bazlama yaparken başka nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin