Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bayilik Nasıl Alınır

Hangi sektörlerde bayilik almak daha karlıdır?
Bayilik almak için yapmanız gerekenler... Bayilik almak istiyor ancak hangi iş kolunu seçeceğinizi ve bayi olmak için gereken şartların neler olduğunu bilmiyor musunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Bayilik veren şirketleri nasıl bulabilirsiniz, bayilik almak için hangi sektörler daha kârlıdır, bayilik başvurusu nasıl yapılır, UZMANTV'de öğrenin. İzleyin, bayilik sözleşmesinde dikkat etmeniz gerekenler nelerdir, şirketler ve bayiler arasında gelir paylaşımı nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. Farklı şirketlerin bayilik avantajları nasıl karşılaştırılmalı? Başvuru öncesi sektördeki firmaların hangi özellikleri dikkate alınmalı? Sözleşme ne kadar süre için yapılmalı? Bayi ve şirkete avantaj sağlayan koşullar nelerdir? Gelir, kâr nasıl dağıtılır? Bayinin söz hakkı var mıdır? Sözleşmede nasıl belirlenmeli? Bayilik için şirkete nasıl ulaşılır? Nasıl bir sunum hazırlamak gerekir? Bayi olmak için kârlı sektörleri mi yoksa deneyim sahibi olduğumuz sektörleri mi tercih etmeliyiz? Hangi sektörlerde bayilik dağıtılıyor? Bayi olmak isteyenler nasıl bir yol izlemeli? İnternet üzerinden bayilik veren şirketleri öğrenmek mümkün mü? Uluslararası şirketler Türkiye'de hangi yolla bayilik dağıtıyor? Hangi koşullara uymak gerekiyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin