Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Basketbolda Savunma Taktikleri

Basketbolda rakipten nasıl top çalınır?
Basketbolun temeli savunma. Tüm inceliklerini Antrenör Cüneyt Gülben anlatıyor. Nasıl blok yapılır? Nasıl perdeleme yapılır? Basketbolda top nasıl çalınır? Basketbol öğrenmek isteyenler, bu konu tam size göre. Nasıl pozisyon almalıyız? Vücudumuzu ve kollarımızı nasıl kullanırız? Yana ve geri koşular nasıl yapılmalı? İyi bir sıçrama için ne yapılır? Ribaunt alırken ne tür fizik mücadeleler olur? Box-out nedir? Rakibi nasıl box-out edebiliriz? Top çalmak için zamanlama önemli mi? Hangi anlarda top çalmak daha kolaydır? Faul olmaması için nelere dikkat etmeliyiz? Blok nedir? Blok yaparken fake yemekten nasıl kurtulabiliriz? Faul yapmadan blok nasıl yapılır? Perdeleme ne işe yarar? Hücumda ve savunmada kullanılabilir mi? Faul yapmadan perdeleme nasıl uygulanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin