Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Basketbolda Nasıl Şut Atılır

Basketbolda turnike nasıl atılır?
Basketbolda şut atmanın incelikleri nelerdir? Bilek nasıl kurulur? Diz nasıl kırılır? Nasıl isabetli şut atılır? Pratiğinden önce tekniğini öğrenmek için adres yine UZMANTV. Bileğin pozisyonu neden önemli? Zıplarken bileğin şekli nasıl sabit tutulur? Top elden nasıl çıkartılır? Ayakların hizası nasıl olmalı? Dizler ne kadar kırılmalı? Ne kadar zıplamak gerekir? Dirseği öne doğru çıkartmak gerekir mi? Şut atarken bloktan nasıl kaçılır? Fade away nedir? Hangi durumlarda işe yarar? Normal bir şuttan daha mı zordur? Turnike adımı nasıl alınır? Topu iki elle mi tutmak gerekir? Top rakip oyuncudan nasıl saklanır? Vücudumuzu nasıl kullanmalıyız? Düz turnikeden daha mı zordur? Topun mutlaka panyaya çarpması gerekli mi? Topu elden nasıl çıkartmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin