Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baş Dönmesi

Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?
Hepimizin zaman zaman yaşadığı baş dönmesi hangi sorunların habercisi olabilir? Baş dönmesi nelerden kaynaklanabilir? Baş dönmelerini hangi sıklıkta yaşarsanız doktora görünmeniz gerekir? Tüm sorularınızın cevabını uzmanından öğrenin. Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de... Her denge problemi baş dönmesi sayılır mı? Göz kararması baş dönmesi ile birlikte mi değerlendirilir? Dizziness nedir? Vertigo nedir? Baş dönmesi tipleri arasında ne tür farklar var? Hangi tip baş dönmeleri daha ciddi? Herkes arada sırada baş dönmesi yaşar mı? Hangi dönemlerde baş dönmesi yaşanabilir? Hangi hastalıklara bağlı olarak baş dönmesi yaşanabilir? Psikolojik nedenlerle baş dönmesi yaşanır mı? Ne tür şikâyetlerde baş dönmesi ciddiye alınmalı? Muayenede hangi testler uygulanır? Hangi hastalığa bağlı olduğu nasıl anlaşılır? Baş dönmesi durumunda ne yapmak lazım? Yatarken yapılacak hareketler nelerdir? Otururken neler yapılmalı? Ani hareketlerden neden kaçınmak gerekir? Gözleri kapatmak etkiyi artırır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin