Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baş Ağrısı Çekmeyin

Baş ağrısının nedenleri nasıl tespit edilir?
Baş ağrısına dur demek artık elinizde. Hangi tip baş ağrınız var? Nasıl bir tedavi uygulanabilir? UZMANTV ortak sorunlarımıza çözüm buluyor. Her baş ağrısı migren olarak adlandırılır mı? İkincil baş ağrısı nedir? Gerilim tipi baş ağrısı ile arasında ne tür farklar var? Küme baş ağrısı nedir? Hangi bölgelerdeki kireçlenmeler ağrıya neden olur? Kireçlenmeye karşı yapılabilecek egzersizler var mı? Sorunun kireçlenmeden kaynaklandığını nasıl anlayabiliriz? Mevsim ve hava koşulları ile baş ağrısının ilişkisi nedir? Sıcak havalar, lodos baş ağrısı yapar mı? Ne tür önlemler alabiliriz? Hangi fiziksel sorunlar gerilim tipi baş ağrısına neden olur? Beslenme, yaşam tarzı bu tip ağrılara yol açar mı? Nörolojik muayene hangi durumlarda yapılır? Kan ve idrar tahlili gerekebilir mi? EEG ne zaman çekilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin