Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Banyo Nasıl Temizlenir

Klozet nasıl temizlenir?
Banyo nasıl temizlenir? Banyoda ayna, klozet, lavabo ve küvet temizliği nasıl yapılır? Banyo temizliğinde hangi temizlik malzemeleri gerekir? İzleyin, banyo temizliğinde dikkat edilmesi gerekenleri UZMANTV'den öğrenin... Klozet temizlerken nelere dikkat etmeliyiz? Lavabo temizliği sırasında pas lekeleri, kireç lekeleri nasıl çıkartılır? Banyo temizlerken sağlıkla ilgili hangi önlemler alınmalı? Küvetteki lekeler nasıl giderilir? Küveti nasıl ovmak gerekir? Ayna temizliğinin püf noktaları nelerdir? Aynanın daha parlak olmasını nasıl sağlarız? Gazete kağıdı ile ayna silinir mi? Tuvalet temizliği için ne tür ürünler kullanılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin