Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balyaj Nasıl Yapılır

Krepe balyaj nasıl yapılır?
Balyajın yapım aşamalarını, farklı balyaj tekniklerini ve püf noktalarını öğrenin. İzleyin, saçınızın nerelerine balyaj yaptıracağınıza karar verin. Flamingo balyajdan papatya balyaja kadar tüm balyaj tekniklerini uygulamalı olarak uzmanından öğrenin. Balyajlı saça nasıl bir bakım yapmalı? Tümü UZMANTV'de. Papatya, flamingo, yarım elma balyaj nedir? Balyaj çeşitleri arasında ne tür farklar var? Balyaj seçerken kime danışmalıyız? Kuaförümüzden nasıl yardım alabiliriz? Saç ıslak mı olmalı? İlk olarak ne sürülür? Balyajın uzun süre dayanmasını nasıl sağlarız? Ne tür şampuan ve bakım ürünleri kullanmalıyız? Her kuaförde balyaj yaptırılır mı? İyi ve kötü balyaj arasında ne fark var? Kötü bir kuaförde balyaj yaptırmanın riski var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin