Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balyaj

Balyaj hangi saçlara yakışır?
Balyaj ile ilgili her şey... İzleyin, röfle ve gölge ile balyaj arasındaki farkları, balyajın hangi saçlarda daha güzel duracağını öğrenin. Adnan Serter balyaj için kullanılan teknikleri, farklı balyaj modellerini örneklerle anlatıyor. Tüm balyaj çeşitleri UZMANTV'de! Balyaj ne demektir? Saça nasıl bir görüntü verir? Gölge nedir? Röfle nedir? Balyajdan elde edilen sonuç neden farklıdır? Her saça balyaj olur mu? Kısa saçta balyaj güzel durur mu? Hangi renk saça balyaj yapılmaz? Balyaj saçtan açık renk mi yapılmalı? Hangi renk balyaj hangi saçta güzel durur? Balyajda ne tür kimyasallar kullanılıyor? Balyaj yaptırmak saçı yıpratıyor mu? Ne kadar süre arayla balyaj yaptırılabilir? Balyaj dip boya gerektirir mi? Bakımı kolay mıdır? Ne kadar süre idare eder?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin