Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balonla Hayvan Yapın

Balondan köpek nasıl yapılır?
Balondan köpek, salyangoz, kılıç yapmak için videolar UZMANTV'de. Çocuğunuzu sevindirmek için pahalı oyuncaklara ihtiyacınız yok. Ne tür bir balon olması gerekir? Yapılan şekle göre balonun uzunluğu, şekli değişiyor mu? Nasıl şişirmek gerekir? Adım adım balondan kılıç nasıl yapılır? Balondan köpek yapmanın püf noktaları nelerdir? Balon ile ahtapot nasıl yapılır? Salyangoz yapmak için balon nasıl bükülür? Balonla hayvan yaptıktan sonra düğüm nasıl atılmalı? Balonun açılmaması için nelere dikkat etmek gerekir? Balonun yapılan hayvana daha çok benzemesi için nasıl süslemek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin