Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balkon Düzenlemeyi Öğrenin

Balkonumuzu güzelleştirmek için hangi bitkileri kullanabiliriz?
Balkonunuzu güzelleştirmek için bilmeniz gerekenler... Balkonda bakılabilecek, Türkiye?nin iklim koşullarına uygun bitkiler hangileridir? Balkonumuzu düzenlerken hangi çiçekli bitkileri kullanabiliriz? Bol ve renkli çiçek açan bitkiler hangileridir? Ne tür sarmaşıklardan yararlanabiliriz? Balkon düzenlemesinde ne tür yapraklı bitkileri tercih edebiliriz? Saksıların balkon düzenlemesindeki önemi nedir? Balkon düzenlemesinde kullanabileceğimiz ne tür dekoratif saksı modelleri ve tipleri var? Duvara asılan saksılardan nasıl yararlanabiliriz? Balkon korkuluğuna asılan saksıları nasıl kullanmak gerekir? Saksılarımızı kendimiz boyayıp daha güzel hale getirebilir miyiz? Balkonumuzun her mevsim çiçekli ve yeşil görünmesi için bitkileri nasıl kombine etmeliyiz? Yapraklı bitkilerle çiçekli bitkileri nasıl yerleştirmeliyiz? Sarmaşıklar ön kısımlarda mı olmalı? Çiçekli bitkileri nasıl yerleştirelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin