Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık Nasıl Pişirilir

Tavada balık nasıl kızartılır?
Balık pişirme ile ilgili püf noktaları UZMANTV'de! Buğulama yapılacak balık nasıl olmalı? En sık buğulama tercih edilen balıklar hangileri? Fırında yapılabilecek balıklar hangileri? Fırında yapılan balığın nasıl bir lezzeti olur? Daha çok büyük balıklar mı fırında yapılmalı? Izgara balığın nasıl bir lezzeti olur? Izgara balığın yanında neler içilebilir? Yağlı balıkların ızgarası daha mı makbuldür? Tavada yalnızca küçük balıklar mı pişirilir? Türk denizlerindeki hangi balıklar tava yapmaya uygun? Balığa uygun baharat nasıl seçilir? Pişirirken balığın tadına uygun olan hangi baharatlar konabilir? Hangi baharatlar balığın tadını bastırır? Balık ot eşleşmesini nasıl yapalım? Her balığın yanında roka yenir mi? Balık sofrasında nasıl bir salata olmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin