Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
Balık burcu erkeği hakkında merak ettiğiniz her şey... Balık burcu erkeğinin diğer burçlarla arası nasıldır? Balık burcu erkeği en iyi hangi burcun kadınlarıyla anlaşır? Balık burcu erkeğinin hangi burçların kadınlarıyla ilişkileri yürümez? Balık burcu erkeği birlikte olacağı kadında hangi özellikleri arar? Balık burcu erkeğinin ilgisini çekecek kadınların hangi özelliklere sahip olması gerekir? Balık burcu erkeğini elde etmek için neler yapılabilir? Balık burcu erkeğine nasıl yaklaşmak gerekir? Balık erkeği karşı cinsten çok ilgi bekler mi? Balık burcu erkeğini çekici kılan yanları nelerdir? Balık burcu erkeği nasıl bir aşıktır? Balık burcu erkeğinin romantizme bakışı nasıldır? Balık burcu karşı cinste hangi özellikleri arar? Balık burcu erkeğinin aşkta sadakat anlayışı nasıldır? Balık burcu erkeğinin aşk hayatındaki olumsuz yönleri nelerdir? Balık burcu erkeğinin cinselliğe yaklaşımı nasıldır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin